در حال بارگزاری ...
افزودن به علاقه مندی های
مقایسه

کتیبه مصباح الهدی

شناسه محصول: 00201059
شناسه محصول: 00201059
دسته بندی: کتیبه
تولید کننده: محیا
فروشنده: فروشگاه سبک زندگی ماهد
95,000 تومان تخفیف
تعداد
امتیاز محصول
مشخصات فنی بیشتر
نقد و بررسی اجمالی
بیشتر

نقوش پرکابرد و جذاب اسلیمی، این بار توسط آقای مرتضی اعلایی در طراحی این کتیبه به کار رفته اند و پس از مدتی آقای سید احمد باقریان، با به روز رسانی این نقوش، آن را باز طراحی کرده اند. خطوط ثلث میانی و انتهایی این کتیبه به قلم استاد روح الله ابوالفضلی ب...

اصالت کالا اصالت کالا

سلامت کالا سلامت کالا

ارسال کالا ارسال کالا

مرجوع کالا مرجوع کالا

فروش عمده فروش عمده

  • نقد و بررسی
  • مشخصات
  • نظرات کاربران
نقد و بررسی اجمالی
کتیبه مصباح الهدی
نقد و بررسی

نقوش پرکابرد و جذاب اسلیمی، این بار توسط آقای مرتضی اعلایی در طراحی این کتیبه به کار رفته اند و پس از مدتی آقای سید احمد باقریان، با به روز رسانی این نقوش، آن را باز طراحی کرده اند. خطوط ثلث میانی و انتهایی این کتیبه به قلم استاد روح الله ابوالفضلی بر روی این کتیبه مکتوب شده اند و استفاده از آن در مجالس روضه خانگی و هیئات مناسب است. این کتیبه به رنگ سبز، در ابعاد ۷۵×۷۵ به شیوه سیلک و بر روی پارچه کج راه چاپ شده است.

ادامه مطلب
نقد و بررسی تخصصی

من بارها زندگیم گره خورده، بارها به آخر خط رسیدم و از صفر شروع کردم. من اونقدر توی زندگیم سختی کشیدم که هیچ شکستی برام دشوار نیست. آخرین بار که یه مشکل بزرگ توی زندگیم به وجود اومد، بار سفرم رو بستم که یه مدت برم سفر و از مشکلاتم فاصله بگیرم. می‌خواستم با دور شدن از سختیا اونارو برای خودم آسون کنم. سفرم لحظه آخری بود و نه بلیط هواپیما پیدا کردم نه بلیط قطار، این شد که سوار ماشینم شدم و زدم به دل جاده.

دو سه ساعتی که از شهر فاصله گرفتم هوا تاریک شد و چراغ جلوی ماشینم خراب بود. هوا اونقدر تاریک شد که هیچ چیز پیدا نبود. توی همین شرایط یه تریلی رو جلوی ماشینم دیدم که با شبرنگ یه جمله ای پشتش نوشته بود. من  نمی‌تونستم بخونمش فقط حواسم بهش بود که دنبالش کنم تا گم نشم. همینطور اون تریلی رو با جمله شبرنگی دنبال کردم تا کم کم هوا روشن شد و می‌شد ادامه مسیر رو با چشم دید.

حالا دیگه جمله پشت تریلی هم دیده می‌شد! توی شرایطی که من داشتم فقط یه نفر می‌تونست کمکم کنه و راه رو نشونم بده که توی دره نیفتم. جمله همونیه که داری بهش فکر میکنی!

عزیزان دل! اگر این کتیبه رو از ما خریداری کردین، یادتون باشه حتما اون رو با آب سرد و مواد شوینده غیراسیدی بشویید.


محصولات مشابه خریداری شده

اطلاع به من در زمان : موجود شدن
0 سبد
بیشتر
دسته ها
جستجو
پروفایل
تماس
دسته بندی ها
کتابخانه
تکیه
گنجه
مطبخ
نشیمن
جامه‌دان
باغچه