بسته
(0) کالا
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
دسته بندی محصولات
  فیلترها
  ترجیحات
  جستجو

  محصولات با برچسب 'بیرق مخمل'

  نمایش به عنوان گرید لیست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  بیرق اسلیمی یا زینب کبری

  00201261
  88,000 تومان
  بیرق طرح «یا زینب الکبری» به‌دست آقای سیداحمد باقریان طراحی شده است و استاد ناصر طاووسی عبارت «یا زینب الکبری» را به خط رقاع بر آن نوشته است. این بیرق با چاپ سابلیمیشن روی پارچۀ مخمل نقش بسته است. اندازۀ این بیرق ۵۰در١۴٠ سانتی‌متر است.

  بیرق اسلیمی یا فاطمه المعصومه

  00201218
  88,000 تومان
  بیرق طرح «یا فاطمة‌المعصومه» به‌دست آقای سیداحمد باقریان طراحی شده و استاد ناصر طاووسی عبارت «یا فاطمة المعصومه» را به خط رقاع روی آن نوشته است. این بیرق با چاپ سابلیمیشن بر پارچۀ مخمل نقش بسته است. اندازۀ این بیرق ۵٠×١۴٠ سانتی‌متر است.

  بیرق اصحاب الحسین

  00201364
  98,000 تومان
  بیرق طرح «اصحاب الحسین» که اسامی مبارک ٧٢ تن شهدای کربلا در آن آمده است، به‌دست آقای سیداحمد باقریان طراحی شده و آقای سیدحسام‌الدین باقریان آن را بازطراحی کرده است. نام مبارک «سیدالشهدا» علیه‌السلام نیز به خط استاد ناصر طاووسی نوشته شده است. اسامی ٧٢ تن یار باوفای امام حسین علیه‌السلام به خط آقای سیدحسام‌الدین باقریان نوشته شده است. این کتیبه به‌روش چاپ سیلک روی پارچۀ کج‌راه چاپ شده و اندازه‌اش ۱۵۰×۷۵ سانتی‌متر است.

  بیرق انا من حسین طرح یا اباالفضل

  00201327
  88,000 تومان
  ذکر «یا اباالفضل» نوشته‌شده روی این بیرق را استاد روح‌الله ابوالفضلی نوشته‌اند. این بیرق روی پارچه کج‌راه مشکی، با نقوش زیبا و الگوی طرح فرش ماهد چاپ شده است. این بیرق به روش چاپ سیلک تولید شده و پس از دوردوزی کامل، قسمت پایین آن ریشه‌بافی شده است. روایت نبویِ «حسین منی و انا من حسین» که در بالای این بیرق آمده است نیز به‌خط استاد روح‌الله ابوالفضلی نوشته شده است.

  بیرق انا من حسین طرح یا اباعبدالله

  00201326
  98,000 تومان
  اذکار این بیرق اسلیمی به خط استاد روح‌الله ابوالفضلی نوشته شده است و در میان آن عبارت «یا اباعبدالله» و بالای آن حدیث پیامبر صلی‌الله علیه وآله آمده که فرمودند: «حسین منی و انا من حسین؛ حسین از من است و من از حسینم». این بیرق روی پارچه کج‌راه و به شیوه چاپ سیلک نقش بسته است.

  بیرق انا من حسین طرح یا رقیه

  00201320
  88,000 تومان
  ذکر «یا رقیه» نوشته‌شده روی این بیرق را استاد روح‌الله ابوالفضلی نوشته‌اند. این بیرق روی پارچه کج‌راه مشکی، با نقوش زیبا و الگوی طرح فرش ماهد چاپ شده است. این بیرق به روش چاپ سیلک تولید شده و پس از دوردوزی کامل، قسمت پایین آن ریشه‌بافی شده است. روایت نبویِ «حسین منی و انا من حسین» که در بالای این بیرق آمده است نیز به‌خط استاد روح‌الله ابوالفضلی نوشته شده است.

  بیرق انا من حسین طرح یا زینب کبری

  00201328
  88,000 تومان
  ذکر «یا زینب کبری» نوشته‌شده روی این بیرق را استاد روح‌الله ابوالفضلی نوشته‌اند. این بیرق روی پارچه کج‌راه مشکی، با نقوش زیبا و الگوی طرح فرش ماهد چاپ شده است. این بیرق به روش چاپ سیلک تولید شده و پس از دوردوزی کامل، قسمت پایین آن ریشه‌بافی شده است. روایت نبویِ «حسین منی و انا من حسین» که در بالای این بیرق آمده است نیز به‌خط استاد روح‌الله ابوالفضلی نوشته شده است.

  بیرق انا من حسین طرح یا علی اصغر

  00201330
  88,000 تومان
  ذکر «یا علی‌اصغر» نوشته‌شده روی این بیرق را استاد روح‌الله ابوالفضلی نوشته‌اند. این بیرق روی پارچه کج‌راه مشکی، با نقوش زیبا و الگوی طرح فرش ماهد چاپ شده است. این بیرق به روش چاپ سیلک تولید شده و پس از دوردوزی کامل، قسمت پایین آن ریشه‌بافی شده است. روایت نبویِ «حسین منی و انا من حسین» که در بالای این بیرق آمده است نیز به‌خط استاد روح‌الله ابوالفضلی نوشته شده است.

  بیرق انا من حسین طرح یا علی اکبر

  00201334
  88,000 تومان
  ذکر «یا علی‌اکبر» نوشته‌شده روی این بیرق را استاد روح‌الله ابوالفضلی نوشته‌اند. این بیرق روی پارچه کج‌راه مشکی، با نقوش زیبا و الگوی طرح فرش ماهد چاپ شده است. این بیرق به روش چاپ سیلک تولید شده و پس از دوردوزی کامل، قسمت پایین آن ریشه‌بافی شده است. روایت نبویِ «حسین منی و انا من حسین» که در بالای این بیرق آمده است نیز به‌خط استاد روح‌الله ابوالفضلی نوشته شده است.