بسته
(0) کالا
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
دسته بندی محصولات
  فیلترها
  ترجیحات
  جستجو

  نیم‌ست

  نمایش به عنوان گرید لیست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  نیم ست ترنج اشکی

  55,000 تومان
  نیم‌ست ترنج از جنس برنجِ آب‌کاری‌شده با طلای هجده‌عیار است که نگین‌ عقیق طبیعی اشکی روی آن قرار گرفته است. در نیم‌ست‌ها یک گردنبند و دو گوشواره قرار دارد.

  نیم ست ترنج گرد

  55,000 تومان
  نیم‌ست ترنج از جنس برنجِ آب‌کاری‌شده با طلای هجده‌عیار است که نگین‌های عقیق طبیعیِ گرد روی آن قرار گرفته است. در نیم‌ست یک گردنبند و دو گوشواره قرار دارد.

  نیم ست ترنج یا حسین

  00102016
  55,000 تومان
  نیم‌ست ترنج از جنس برنجِ آب‌کاری‌شده با طلای هجده‌عیار است. نگین‌ گردنبند از جنس عقیق مصنوعی است و ذکر «یا حسین» روی آن حک شده و نگین گوشواره‌ها عقیق طبیعی است. در نیم‌ست‌ها یک گردنبند و دو گوشواره قرار دارد.

  نیم ست ترنج یا رضا

  00102018
  55,000 تومان
  نیم‌ست ترنج از جنس برنجِ آب‌کاری‌شده با طلای هجده‌عیار است. نگین‌ گردنبند از جنس عقیق مصنوعی است و ذکر «یا رضا» روی آن حک شده است و نگین گوشواره‌ها عقیق طبیعی است. در نیم‌ست‌ها یک گردنبند و دو گوشواره قرار دارد.

  نیم ست ترنج یا فاطمه الزهرا

  00102017
  55,000 تومان
  نیم‌ست ترنج از جنس برنجِ آب‌کاری‌شده با طلای هجده‌عیار است. نگین‌ گردنبند از جنس عقیق مصنوعی است و ذکر «یا فاطمة الزهرا» روی آن حک شده است و نگین گوشواره‌ها عقیق طبیعی است. در نیم‌ست‌ها یک گردنبند و دو گوشواره قرار دارد.

  زیورآلات رزانا سرویس کامل

  01401008
  148,000 تومان
  هنر کارت‌بافی یا همان نواربافی عبارت است از بافت نوارهای بسیار زیبا با روش سنتیِ تاروپود و نقشۀ روی چله. شواهدی از نخستین کارت‌بافی‌ها در آفریقای شمالی، اروپای قرون‌وسطا، آسیا و ایسلند یافت شده است. قدیمی‌ترین کارت‌بافته‌های موجود متعلق به مصرند. از این نوارهای تزئینی، روی لباس، کمربند، سربند، پابند و غیره استفاده می‌کرده‌اند. امروزه این هنر در خراسان رضوی، منطقۀ کلات، رواج دارد. طول دستبندِ این ست ١۵ سانتی‌متر و قابل‌تنظیم تا ٢٣ سانتی‌متر است. این دستبند با نوار دست‌باف ١٣ سانتی‌متری، گازگیر نقره‌ای با عرض ٣.٢ سانتی‌متر و نخ و مهرۀ رنگی بافته شده است. اتصالِ دستبند با قفل کشوییِ از جنس نخ رنگی است. گردنبندِ این ست از پلاکی به طول ۵.٣ و عرض ٣.٢ سانتی‌متر و زنجیر نقره‌ای ۵٠ سانتی‌متری ساخته شده است. گوشوارۀ این ست طولِ ٣ و عرض ٢.٣ سانتی‌متری دارد که از جنس نوار دست‌باف است.

  نیم‌ست

  فیلتر بر اساس:

  پاک کردن همه
  کمترین: 55,000 تومان بیشترین: 148,000 تومان
  ريال55000 ريال148000