بسته
(0) کالا
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
دسته بندی محصولات
  فیلترها
  ترجیحات
  جستجو

  هانابافت

  نمایش به عنوان گرید لیست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  زیورآلات رزانا پابند

  01401006
  75,000 تومان
  هنر کارت‌بافی یا همان نواربافی عبارت است از بافت نوارهای بسیار زیبا با روش سنتیِ تاروپود و نقشۀ روی چله. شواهدی از نخستین کارت‌بافی‌ها در آفریقای شمالی، اروپای قرون‌وسطا، آسیا و ایسلند یافت شده است. قدیمی‌ترین کارت‌بافته‌های موجود متعلق به مصرند. از این نوارهای تزئینی، روی لباس، کمربند، سربند، پابند و غیره استفاده می‌کرده‌اند. امروزه این هنر در خراسان رضوی، منطقۀ کلات، رواج دارد. طول پابند ٢٠ سانتی‌متر و قابل‌تنظیم تا ٢٨ سانتی‌متر است. این پابند با نوار دست‌باف ١٨ سانتی‌متری، گازگیر نقره‌ای با عرض ٢.٣ سانتی‌متر و نخ و مهرۀ رنگی بافته شده است. اتصالِ پابند با قفل کشوییِ از جنس نخ رنگی است.

  زیورآلات رزانا دستبند قیطانی

  01401003
  60,000 تومان
  هنر کارت‌بافی یا همان نواربافی عبارت است از بافت نوارهای بسیار زیبا با روش سنتیِ تاروپود و نقشۀ روی چله. شواهدی از نخستین کارت‌بافی‌ها در آفریقای شمالی، اروپای قرون‌وسطا، آسیا و ایسلند یافت شده است. قدیمی‌ترین کارت‌بافته‌های موجود متعلق به مصرند. از این نوارهای تزئینی، روی لباس، کمربند، سربند، پابند و غیره استفاده می‌کرده‌اند. امروزه این هنر در خراسان رضوی، منطقۀ کلات، رواج دارد. طول دستبند قیطانی ١۵ سانتی‌متر و قابل‌تنظیم تا ٢٣ سانتی‌متر است. این دستبند با نوار دست‌باف ١٣ سانتی‌متری، گازگیر نقره‌ای با عرض ٣.٢ سانتی‌متر و نخ و مهرۀ رنگی بافته شده است. اتصالِ دستبند با قفل کشوییِ از جنس نخ رنگی است.

  زیورآلات رزانا سرویس کامل

  01401008
  148,000 تومان
  هنر کارت‌بافی یا همان نواربافی عبارت است از بافت نوارهای بسیار زیبا با روش سنتیِ تاروپود و نقشۀ روی چله. شواهدی از نخستین کارت‌بافی‌ها در آفریقای شمالی، اروپای قرون‌وسطا، آسیا و ایسلند یافت شده است. قدیمی‌ترین کارت‌بافته‌های موجود متعلق به مصرند. از این نوارهای تزئینی، روی لباس، کمربند، سربند، پابند و غیره استفاده می‌کرده‌اند. امروزه این هنر در خراسان رضوی، منطقۀ کلات، رواج دارد. طول دستبندِ این ست ١۵ سانتی‌متر و قابل‌تنظیم تا ٢٣ سانتی‌متر است. این دستبند با نوار دست‌باف ١٣ سانتی‌متری، گازگیر نقره‌ای با عرض ٣.٢ سانتی‌متر و نخ و مهرۀ رنگی بافته شده است. اتصالِ دستبند با قفل کشوییِ از جنس نخ رنگی است. گردنبندِ این ست از پلاکی به طول ۵.٣ و عرض ٣.٢ سانتی‌متر و زنجیر نقره‌ای ۵٠ سانتی‌متری ساخته شده است. گوشوارۀ این ست طولِ ٣ و عرض ٢.٣ سانتی‌متری دارد که از جنس نوار دست‌باف است.

  هانابافت

  فیلتر بر اساس:

  پاک کردن همه
  کمترین: 60,000 تومان بیشترین: 148,000 تومان
  ريال60000 ريال148000