بسته
(0) کالا
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
دسته بندی محصولات
  فیلترها
  ترجیحات
  جستجو

  محصولات با برچسب 'هدیه'

  نمایش به عنوان گرید لیست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  چشم روشنی نفیس خوشمزه

  00106011
  498,000 تومان
  بسته چشم روشنی خوشمزه شامل چهار عدد استکان سفالی، چهار عدد نعلبکی سفالی، چهار عدد پیاله حاوی خشکبار ( ۱۰۰گرم چیپس خرما، ۷۰ گرم توت خشک، ۱۰۰ گرم انجیر خشک، ۱۰۵ گرم مویز) و یک عدد رانر نوروز در یک بسته‌بندی شکیل و مناسب هدیه دادن ارائه می‌شود. ظروف سفالی لعاب‌کاری شده و بدون قلع و سرب هستند.

  چشم روشنی نفیس شورمزه

  00106010
  498,000 تومان
  بسته چشم روشنی شورمزه شامل کاسه سفالی حاوی ۳۲۰ گرم آجیل، چهار پیاله سفالی و یک عدد سفره برکت چهارنفره در یک بسته‌بندی شکیل و مناسب هدیه دادن ارائه می‌شود. ظروف سفالی لعاب‌کاری شده و بدون قلع و سرب هستند.

  دستبند الحسین یجمعنا

  00102139
  5,000 تومان
  دستبند پارچه‌ای دخترانه طرح «الحسین یجمعنا» به‌دست آقای سیدمحمد موسوی طراحی شده است و برای دختربچه‌های ۳ تا ۵ سال مناسب است.

  دستبند چرمی انی احامی

  00102126
  24,000 تومان
  دستبند چرمی که عبارت «وَاللهِ اِنّ قَطَعْتُمُوا یَمِینِی إنِّی اّحَامِی إبَدًا عَن دِینِی» به روش چاپ فایبر روی آن حک شده است. این دستبند جنسیت ندارد و مناسب خانم‌ها و آقایان است.

  دستبند چرمی صلوات علی بن موسی الرضا

  00102106
  24,000 تومان
  عبارت «أللّهُمَّ صَلِّ عَلَی عَلِیِ بنِ مُوسَی الرِّضَا المُرْتِضَی» به خط استاد روح‌الله ابوالفضلی نوشته شده است و با چاپ فایبر روی چرم طبیعی نقش بسته است. این دستبند جنسیت ندارد و مناسب خانم‌ها و آقایان است.

  دستبند چرمی نگین دار علی بن موسی الرضا

  38,000 تومان
  دستبندهای چرمی از چرم طبیعی گاو با نگین عقیق طبیعی ساخته شده‌اند. پلاک‌های برنجی به‌کار رفته در این دستبندها با طلای هجده عیار آب‌کاری شده‌اند. دستبند چرمی با نگین عقیق «علی بن موسی الرضا» جنسیت نداشته و آقایان و بانوان می‌توانند از آن استفاده کنند.

  دستبند چرمی نگین دار لبیک یا حسین

  38,000 تومان
  دستبندهای چرمی از چرم طبیعی گاو با نگین عقیق طبیعی ساخته شده‌اند. پلاک‌های برنجی به‌کار رفته در این دستبندها با طلای هجده عیار آب‌کاری شده‌اند. دستبند چرمی با نگین عقیق «لبیک یا حسین» جنسیت نداشته و آقایان و بانوان می‌توانند از آن استفاده کنند.

  دستبند چرمی نگین دار یا حسین

  00102046
  38,000 تومان
  دستبندهای چرمی از چرم طبیعی گاو با نگین عقیق طبیعی ساخته شده‌اند. پلاک‌های برنجی به‌کار رفته در این دستبندها با طلای هجده عیار آب‌کاری شده‌اند. دستبند چرمی با نگین عقیق «یا حسین» جنسیت نداشته و آقایان و بانوان می‌توانند از آن استفاده کنند.

  دستبند چرمی نگین دار یا رضا

  00102048
  38,000 تومان
  دستبندهای چرمی از چرم طبیعی گاو با نگین عقیق طبیعی ساخته شده‌اند. پلاک‌های برنجی به‌کار رفته در این دستبندها با طلای هجده عیار آب‌کاری شده‌اند. دستبند چرمی با نگین عقیق «یا رضا» جنسیت نداشته و آقایان و بانوان می‌توانند از آن استفاده کنند.