در حال بارگزاری ...
  • خانه
  • پشتیبانی و ضمانت کالا

در یک خانواده پایدار هیچ چیز بیشتر از احساس امنیت و رضایت‌خاطر اهمیت ندارد. برای ما هم این موضوع خیلی مهم و حیاتی‌ست. به همین خاطر تلاش‌مان را می‌کنیم سفارش‌ها در شرایط مطلوب و مورد انتظار ماهدی ها به دست‌شان برسد.

با وجود این، ممکن‌ست ماهدی‌های عزیز پس از خرید، با مسائلی روبرو شوند که اینجا «خدمات پس از فروش» خانه ماهد تمام قد در خدمت شما خواهد بود و تمام تلاشش را برای رضایت اعضای خانواده می‌کند.

تمام محصولاتی که در خانه ماهد هستند شامل «ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی» هستند و ۷ روز زمان برای بازگشت محصول وجود دارد.

 

شرایط این بازگرداندن محصولات از این قرار است که:

-         اگر محصول خریداری شده ایراد یا اشکالی داشته باشد، باید تا ۴۸ ساعت بعد از تحویل محصول ( البته ۴۸ ساعت در روزهای کاری) به پشتیبانی سایت اطلاع دهید و خانه ماهد هم به سرعت موضوع را مرتفع خواهد کرد.

-         اگر محصول خریداری شده با سفارش ثبت شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی مغایرت داشته‌باشد، باید تا ۴۸ ساعت بعد از تحویل محصول ( البته ۴۸ ساعت در روزهای کاری) به پشتیبانی سایت اطلاع دهید و خانه ماهد هم به سرعت موضوع را مرتفع خواهد کرد.

(موضوعی که اینجا خیلی مهم‌ست و باید دقت کنید این است که، عکس محصولات برای درک بهتر و خرید راحت‌تر شما عزیزان‌ست و به خاطر جهت و شدت نور یا زاویه عکاسی یا ویرایش ممکن‌ست در بعضی جزئیات با محصول متفاوت به نظر بیاید. به همین خاطر عکس محصول نمی‌تواند دلیل مغایرت باشد و تنها مشخصات نوشته شده می‌تواند ملاک مغایرت به حساب‌آید.)

-         اگر محصول خریداری شده آسیب فیزیکی داشته باشد، باید تا ۴۸ ساعت بعد از تحویل محصول ( البته ۴۸ ساعت در روزهای کاری) به پشتیبانی سایت اطلاع دهید و خانه ماهد هم به سرعت موضوع را مرتفع خواهد کرد.

-         اگر از خرید منصرف شدید تنها در صورتی که محصول هنوز ارسال نشده باشد می‌توانید وارد حساب کاربری‌تان شوید و سفارش را لغو کنید، هزینه به صورت خودکار به حساب شما مرجوع می‌شود.

درباره ضمانت محصولات گروه تن‌پوش چند نکته دیگر وجود دارد:

-         تن‌پوش‌های ماهد ۱۰۰٪ تولید خانه ماهد است، یعنی از بافت پارچه تا چاپ و دوخت در کارگاه‌های ماهد تولید می‌شود.

به همین خاطر تا ۷ روز اگر به هر دلیلی از کیفیت و جنس تن‌پوش‌ها رضایت نداشتید می‌توانید به پشتیبانی سایت اطلاع دهید و کالا را مرجوع کنید و هزینه محصول به شما عودت داده خواهد شد.

-         البته این امکان مرجوعی درصورتی ممکن است که تن‌پوش تنها تست شده و نو باشد. روی تن‌پوش هیچگونه اثر استفاده مثل لکه یا بوی عطر و بدن وجود نداشته باشد و مارک و دکمه و دیگر ملحقات از محصول جدا نشده باشند.

-         اگر تن‌پوش با سفارش ثبت شده شما مغایرت داشت، باید تا ۴۸ ساعت بعد از تحویل محصول ( البته ۴۸ ساعت در روزهای کاری) به پشتیبانی سایت اطلاع دهید و خانه ماهد هم به سرعت موضوع را مرتفع خواهد کرد.

-         درصورت اشتباه بودن سایز ( چه اشتباه در ارسال و چه اشتباه در سفارش) در همان شرایط ذکر شده (تن‌پوش تنها تست شده و نو باشد. روی تن‌پوش هیچگونه اثر استفاده مثل لکه یا بوی عطر و بدن وجود نداشته باشد و مارک و دکمه و دیگر ملحقات از محصول جدا نشده باشند) می‌توانید تن‌پوش را تعویض کنید و سایز را تغییر دهید.

در شرایط محدودی اما محصول شامل ضمانت خانه ماهد نمی‌شود

-         اگر هنگام باز کردن بسته به محصول آسیبی وارد شود شامل ضمانت نمی‌شود.

-         اگر وسیله مورد استفاده اشتباه قرار گیرد و به این دلیل دچار آسیب شود شامل ضمانت نمی‌شود.

دسته بندی ها
کتابخانه
تکیه
محصولات کودک
راکورد
محصولات رجب و شعبان
نشیمن
گنجه
باغچه