بسته
(0) کالا
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
دسته بندی محصولات
  فیلترها
  ترجیحات
  جستجو

  محصولات با برچسب 'چاپ سابلیمیشن'

  نمایش به عنوان گرید لیست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  بیرق انا من حسین طرح یا اباعبدالله

  00201326
  98,000 تومان
  اذکار این بیرق اسلیمی به خط استاد روح‌الله ابوالفضلی نوشته شده است و در میان آن عبارت «یا اباعبدالله» و بالای آن حدیث پیامبر صلی‌الله علیه وآله آمده که فرمودند: «حسین منی و انا من حسین؛ حسین از من است و من از حسینم». این بیرق روی پارچه کج‌راه و به شیوه چاپ سیلک نقش بسته است.

  بیرق اهل بیت النبوه

  98,000 تومان
  بیرق طرح «السلام علیکم یا اهل بیت النبوه» به‌دست آقای سیداحمد باقریان طراحی شده است و به روش چاپ سابلیمیشن روی پارچه مخمل نقش بسته است.

  بیرق خانگی امیری حسین

  00201368
  38,000 تومان
  بیرق خانگی که عبارت «امیری حسین و نعم الامیر» به شیوه چاپ سیلک روی پارچه کج‌راه نقش گرفته‌ است. این بیرق برای نصب روی در خانه، مغازه، پاساژ‌ها و تمام مکان‌های این‌چنینی مناسب است.

  بیرق خانگی ایران

  00201410
  38,000 تومان
  بیرق خانگی طرح «پرچم ایران» برای آویز در هیئت‌های خانگی و اتاق‌های کار بسیار مناسب است، ضمن اینکه در گذشته نیز رسم بود که در مناسبت‌های گوناگون پرچم و بیرق‌هایی را سر در خانه‌ها آویزان می‌کردند و حالا که زندگی آپارتمان‌نشینی رواج پیدا کرده، آن سنت حسنه به‌فراموشی سپرده شده است. بیرق‌های خانگی ماهد برای احیای این سنت طراحی شده‌اند و می‌توان آن‌ها را به درِ خانه نصب کرد. این بیرق به شیوه چاپ سابلیمیشن روی پارچه مخمل نقش گرفته‌ است.

  بیرق خانگی تمثال امام خمینی

  00201314
  38,000 تومان
  بیرق خانگی طرح «تمثال امام خمینی» به‌دست استاد محمد صادق تصویر شده است. این بیرق به شیوه چاپ سابلیمیشن روی پارچه مخمل نقش گرفته‌ است و برای نصب پشت در آپارتمان‌ مناسب است.

  بیرق خانگی تمثال رهبری

  00201315
  38,000 تومان
  بیرق خانگی طرح «تمثال مقام معظم رهبری» برای آویز در هیئت‌های خانگی و اتاق‌های کار بسیار مناسب است، ضمن اینکه در گذشته نیز رسم بود که در مناسبت‌های گوناگون پرچم و بیرق‌هایی را سر در خانه‌ها آویزان می‌کردند و حالا که زندگی آپارتمان‌نشینی رواج پیدا کرده، آن سنت حسنه به‌فراموشی سپرده شده است. بیرق‌های خانگی ماهد برای احیای این سنت طراحی شده‌اند و می‌توان آن‌ها را به درِ خانه نصب کرد. این بیرق به شیوه چاپ سابلیمیشن روی پارچه مخمل نقش گرفته‌ است.

  بیرق خانگی علی ولی الله

  38,000 تومان
  در گذشته رسم بود که در مناسبت‌های گوناگون پرچم و بیرق‌هایی را سر در خانه‌ها آویزان می‌کردند و حالا که زندگی آپارتمان‌نشینی رواج پیدا کرده، آن سنت حسنه به‌فراموشی سپرده شده است. بیرق‌های خانگی ماهد برای احیای این سنت طراحی شده‌اند و می‌توان آن‌ها را به درِ خانه، مغازه، کلاس‌های درس و دیگر مکان‌های این‌چنینی نصب کرد. این طرح بیرق خانگی با ذکر «علی ولی الله»، به خط استاد روح‌الله ابوالفضلی نوشته شده است. همچنین در بالای بیرق نیز عبارت «السلام علیکم یا اهل بیت النبوه» به خط استاد ناصر طاووسی نقش بسته که زیبایی بیرق را دوچندان کرده است.

  بیرق خانگی محمد رسول الله

  00201392
  38,000 تومان
  در گذشته رسم بود که در مناسبت‌های گوناگون پرچم و بیرق‌هایی را سر در خانه‌ها آویزان می‌کردند و حالا که زندگی آپارتمان‌نشینی رواج پیدا کرده، آن سنت حسنه به‌فراموشی سپرده شده است. بیرق‌های خانگی ماهد برای احیای این سنت طراحی شده‌اند و می‌توان آن‌ها را به درِ خانه نصب کرد. این طرح بیرق خانگی با ذکر «محمد رسول الله»، به خط استاد ناصر طاووسی نوشته شده است. همچنین در بالای بیرق نیز عبارت «السلام علیکم یا اهل بیت النبوه» نقش بسته که زیبایی بیرق را دوچندان کرده است. و مناسب برای نصب در خانه، یا پشت در آپارتمان‌ است.

  بیرق خانگی یا اباعبدالله

  00201290
  38,000 تومان
  در گذشته رسم بود که در مناسبت‌های گوناگون پرچم و بیرق‌هایی را سر در خانه‌ها آویزان می‌کردند و حالا که زندگی آپارتمان‌نشینی رواج پیدا کرده، آن سنت حسنه به‌فراموشی سپرده شده است. بیرق‌های خانگی ماهد برای احیای این سنت طراحی شده‌اند و می‌توان آن‌ها را به درِ خانه نصب کرد. این طرح بیرق خانگی با ذکر «یا اباعبدالله»، به خط استاد روح الله ابوالفضلی نوشته شده است. در گوشواره‌ها نیز اسم جلالۀ خدای تعالی «الله» و نام حضرت «سجاد» و حضرت «عباس» به خط استاد ناصر طاووسی نوشته شده است. این بیرق به شیوه چاپ سابلیمیشن روی پارچه مخمل نقش گرفته‌ است.