بسته
(0) کالا
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
دسته بندی محصولات
  فیلترها
  ترجیحات
  جستجو

  باغچه

  نمایش به عنوان گرید لیست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  گلدان حیوانات طرح پاندا

  02403010
  75,000 تومان
  این گلدان، همراه با یک زیر گلدانی عرضه می‌شود که طرح روی آن تصویرسازی فانتزی از پانداست و جزئی از مجموعه گلدان های طرح حیوانات مجموعه آرتبان به شمار می‌رود. این گلدان ۱۰ سانتی‌متر قطر و ارتفاع دارد و ابعاد زیرگلدانی، ۲×۱۳ سانتی‌متر است و مجموع وزن آن‌ها به ۳۵۰ گرم می‌رسد. این محصول باتوجه به طراحی آن، برای استفاده در اتاق کودکان مناسب است.

  گلدان حیوانات طرح تک شاخ

  02403004
  75,000 تومان
  طراحی این گلدان با الهام از اسب تک‌شاخ افسانه‌ای، از شخصیت های داستانی و کارتونی مورد علاقه کودکان، توسط تیم آرتبان با قطر و ارتفاع ۱۰ سانتی‌متر و از جنس بتن طراحی و تولید شده‌است. زیرگلدانی این محصول ۱۳ سانتی‌متر قطر و ۲ سانتی‌متر ارتفاع دارد که مجموع وزن آن همراه با گلدان به ۳۵۰ گرم می‌رسد و با توجه به مقاومت و سبکی آن، برای استفاده در اتاق کودکان مناسب است.

  گلدان حیوانات طرح خرگوش

  02403007
  75,000 تومان
  جزء دیگری از مجموعه گلدان های طرح حیوانات، با تصویرسازی از خرگوش، ۱۰سانتی‌متر قطر و ارتفاع دارد، زیرگلدانی آن ۱۳ سانتی متر قطر و ۲ سانتی‌متر ارتفاع دارد. مجموع وزن آن‌ها ۳۵۰ گرم است که از جنس بتن در کارگاه تیم آرتبان طراحی و تولید شده است.

  گلدان حیوانات طرح خوک

  02403009
  75,000 تومان
  این گلدان با تصویرسازی متفاوت و فانتزی از خوک به همراه یک زیرگلدانی عرضه می‌شود. قطر و ارتفاع این گلدان ۱۰ سانتی‌متر و قطر و ارتفاع زیرگلدانی نیز ۲×۱۳ سانتی متر است که از جنس بتن و با ۳۵۰ گرم وزن توسط تیم آرتبان طراحی و مناسب برای استفاده در اتاق کودکان ساخته شده.

  گلدان حیوانات طرح سگ

  02403001
  75,000 تومان
  این گلدان به همراه یک زیرگلدانی، طرح روی آن تصویرسازی فانتزی از سگ است و جزئی از مجموعه گلدان های طرح حیوانات مجموعه آرتبان به شمار می‌رود. این گلدان ۱۰ سانتی‌متر قطر و ارتفاع دارد و ابعاد زیرگلدانی، ۲×۱۳ سانتی‌متر است و مجموع وزن آن‌ها به ۳۵۰ گرم می‌رسد. این محصول باتوجه به طراحی آن، برای استفاده در اتاق کودکان مناسب است.

  گلدان حیوانات طرح شیردریایی

  02403012
  75,000 تومان
  از دیگر اجزاء مجموعه گلدان های طرح حیوانات، گلدان طرح شیردریایی است. این گلدان ۱۰ سانتی‌متر قطر و ارتفاع دارد و ابعاد زیرگلدانی، ۲×۱۳ سانتی‌متر است و مجموع وزن آن‌ها به ۳۵۰ گرم می‌رسد. این محصول باتوجه به طراحی آن، برای استفاده در اتاق کودکان مناسب است.

  گلدان حیوانات طرح گاو

  02403002
  75,000 تومان
  این گلدان، همراه با یک زیر گلدانی عرضه می‌شود که طرح روی آن تصویرسازی فانتزی از گاو است و جزئی از مجموعه گلدان های طرح حیوانات مجموعه آرتبان به شمار می‌رود. این گلدان ۱۰ سانتی‌متر قطر و ارتفاع دارد و ابعاد زیرگلدانی، ۲×۱۳ سانتی‌متر است و مجموع وزن آن‌ها به ۳۵۰ گرم می‌رسد. این محصول باتوجه به طراحی آن، برای استفاده در اتاق کودکان مناسب است.

  گلدان حیوانات طرح گوزن

  02403006
  75,000 تومان
  گلدان و زیرگلدانی طرح گوزن جزئی از مجموعه گلدان های حیوانات مجموعه آرتبان به شمار می‌رود. این گلدان ۱۰ سانتی‌متر قطر و ارتفاع دارد و ابعاد زیرگلدانی، ۲×۱۳ سانتی‌متر است و مجموع وزن آن‌ها به ۳۵۰ گرم می‌رسد. این محصول باتوجه به طراحی آن، برای استفاده در اتاق کودکان مناسب است.

  گلدان حیوانات طرح کوالا

  02403003
  75,000 تومان
  تصویرسازی کوالا، از دیگر حیواناتی است که در مجموعه طرح حیوانات آرتبان به کار رفته است . این گلدان ۱۰ سانتی‌متر قطر و ارتفاع دارد و ابعاد زیرگلدانی آن، ۲×۱۳ سانتی‌متر است و مجموع وزن آن‌ها به ۳۵۰ گرم می‌رسد. این محصول باتوجه به طراحی آن، برای استفاده در اتاق کودکان مناسب است.

  گلدان حیوانات طرح پنگوئن

  02403011
  75,000 تومان
  طراحی این گلدان با الهام از چهره پنگوئن، توسط تیم آرتبان با قطر و ارتفاع ۱۰ سانتی‌متر و از جنس بتن طراحی و تولید شده‌است. زیرگلدانی این محصول ۱۳ سانتی‌متر قطر و ۲ سانتی‌متر ارتفاع دارد که مجموع وزن آن همراه با گلدان به ۳۵۰ گرم می‌رسد و با توجه به مقاومت و سبکی آن، برای استفاده در اتاق کودکان مناسب است.

  گلدان حیوانات طرح گربه

  02403008
  75,000 تومان
  طراحی این گلدان با تصویرسازی از چهره گربه، توسط تیم آرتبان با قطر و ارتفاع ۱۰ سانتی‌متر و از جنس بتن طراحی و تولید شده‌است. زیرگلدانی این محصول ۱۳ سانتی‌متر قطر و ۲ سانتی‌متر ارتفاع دارد که مجموع وزن آن همراه با گلدان به ۳۵۰ گرم می‌رسد و با توجه به مقاومت و سبکی آن، برای استفاده در اتاق کودکان مناسب است.

  گلدان حیوانات طرح روباه

  02403005
  75,000 تومان
  این گلدان، همراه با یک زیر گلدانی عرضه می‌شود که طرح روی آن تصویرسازی چهره روباه است و جزئی از مجموعه گلدان های طرح حیوانات مجموعه آرتبان به شمار می‌رود. این گلدان ۱۰ سانتی‌متر قطر و ارتفاع دارد و ابعاد زیرگلدانی، ۲×۱۳ سانتی‌متر است و مجموع وزن آن‌ها به ۳۵۰ گرم می‌رسد. این محصول باتوجه به طراحی آن، برای استفاده در اتاق کودکان مناسب است.