بسته
(0) کالا
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
دسته بندی محصولات
  فیلترها
  ترجیحات
  جستجو

  شمعدان

  نمایش به عنوان گرید لیست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  جاشمعی هندوانه‌ای یلدا دایره‌‌‌ای

  37,000 تومان
  جنس بتن بدلیل مقاومت بالا در برابر حرارت و ضربه برای این جاشمعی استفاده شده و در ابعاد ۶×۹ سانتی متر با وزن ۲۳۵ گرم به رنگ قرمز و سبز توسط تیم آرتبان طراحی و به مرحله تولید رسیده است.

  شات‌ شمع استوانه‌ هندوانه‌ای یلدا دوتایی

  02406003
  79,000 تومان
  مجموعه شات شمع دوتایی، به شکل استوانه با ابعاد ۷٫۵×۶ سانتی متر و رنگ بندی قرمز و سبز به سبک هندوانه های شب یلدا، محصولی است مناسب برای استفاده تزئینی و کاربردی در محل کار یا منزل. این شات شمع های بتنی، ۵۵۰ گرم وزن دارند و توسط تیم آرتبان طراحی و تولید شده اند.

  شات‌ شمع مرغ آمین در دار

  45,000 تومان
  انتخاب سبک متفاوت در طراحی شات شمع توسط تیم آرتبان سبب تولید شات شمع مرغ آمین شده است که از جنس بتن بوده، ۳۳۰ گرم وزن دارند و ابعاد آنها ۶×۱۰ سانتی متر است که در چهار رنگ و متناسب با سلایق مختلف تولید شده. علاوه بر داشتن در، این محصول به دلیل وجود مرغ آمین، از تولیدات منحصر به فرد آرتبان است که استفاده‌ای تزئینی و کاربردی دارد.

  شات شمع مثلثی

  38,000 تومان
  شات شمع بتنی که به شکل مثلث با عرض ۷.۵ و ارتفاع ۵ سانتی متر و ۱۷۵ گرم وزن است که علاوه بر استحکام بالا در برابر حرارت و ضربه، وزن بسیار سبکی نیز دارد. استفاده از این شات روی میزهای ناهارخوری، عسلی و آرایشی مناسب است که بصورت تزئینی و کاربردی قابل استفاده است.

  شات‌ شمع مینیاتوری ۱۲ضلعی

  28,000 تومان
  این شات شمع ها با نگاهی به اشکال هندسی و برداشت متفاوت از آنها بصورت دوازده ضلعی، توسط تیم آرتبان با ۷۵ گرم وزن و ابعاد ۴٫۵×۴٫۵ سانتی متر و در سه رنگ طراحی و تولید شده‌اند. این شات ها با توجه به جنس مقاوم بتن، وزن کم و سایز کوچک، قابلیت استفاده در موقعیت های مختلف منزل و محل کار را دارند.

  شات‌ شمع مینیاتوری ۶ضلعی

  28,000 تومان
  این شات شمع، با توجه به جذابیت اشکال شش ضلعی و تلفیق آن‌ها با مدل های مختلف شات شمع، توسط تیم آرتبان طراحی و تولید شده است. این محصول، ۷۵ گرم وزن، ۴٫۵×۴٫۵ سانتی متر اندازه و سه رنگ دارد. جنس آن بتن است و قابل استفاده بصورت تزئینی و کاربردی است.

  شات‌ شمع مرغ آمین دایره

  42,000 تومان
  مرغ آمین بر روی شات شمع های دایره‌ای آرتبان، فضایی متفاوت را رقم زده است. این محصول از جنس بتن ساخته شده، شش رنگ دارد و با ابعاد ۷٫۵×۶ سانتی‌متر و ۲۴۰ گرم وزن تولید شده که قابلیت استفاده بصورت کاربردی و تزئینی در محیط های مختلف مانند اداره، منزل، اتاق خواب، میز ناهارخوری و... را دارد.

  جاشمعی هندوانه‌ای یلدا مثلثی

  02406006
  44,000 تومان
  این محصول با طراحی کاملا متفاوت نسبت به نمونه های موجود در بازار، توسط تیم آرتبان طراحی و تولید شده است که ابعاد آن ۱۷×۱۷ سانتی‌متر و وزن آن ۵۰۰ گرم است. این جاشمعی که به رنگ سبز-قرمز و مناسب برای میهمانی های یلدا ساخته شده بدلیل بتنی بودن جنس، از مقاومت بالایی در برابر ضربه و حرارت برخوردار است.

  شات‌ شمع مکعبی

  33,000 تومان
  این شات، به شکل مکعب ۶٫۵ سانتی‌متری با ۱۵۰ گرم وزن و در ۶ رنگ توسط تیم آرتبان طراحی و تولید شده است. شات شمع مکعبی، با توجه به طرح،سایز،رنگ‌بندی و جنس بتن که مقاوم در برابر حرارت و ضربه است و همچنین وزن سبکی دارد، برای استفاده در موقعیت های مختلف مانند: محل‌کار، اتاق‌خواب، میز ناهارخوری، عسلی و ... ساخته شده است.

  ست شات شمع استوانه و سینی دایره‌ای دریا

  02404013
  143,000 تومان
  این محصول با تلفیق رزین و بتن، و نقشی از دریا بر روی سینی آن طراحی شده است. مجموعه رزین دریا، علاوه بر یک سینی دایره‌ای به قطر ۱۷ سانتی متر، دو عدد شات شمع نیز به همراه دارد و مجموع وزن آن‌ها به ۱۱۵۰ گرم می‌رسد و باتوجه به سبک طراحی، مناسب برای استفاده کاربردی و تزئینی در اتاق خواب، پذیرایی و میزکار است.

  ست چهارتایی سینی، شمع و کبریت

  132,000 تومان
  یک سینی مثلثی در ابعاد ۲۲×۸ سانتی‌متر، یک عدد شمع، یک شات شمع و دو جاکبریتی به همراه کبریت، اجزاء تشکیل دهنده این مجموعه رنگارنگ هستند که مجموع وزن آن‌ها ۶۶۰ گرم است. این مجموعه با هدف رفع نیاز به یک پک کامل تزئینی و پذیرایی، از جنس بتن طراحی شده که مقاومت بالایی نسبت به حرارت و ضربه دارد.

  ست سه‌تایی شات شمع استوانه‌ و سینی بیضی

  145,000 تومان
  این مجموعه چهارتکه بتنی، شامل یک سینی بیضی شکل در ابعاد ۹٫۵×۲۴ سانتی‌متر و سه عدد شات شمع استوانه‌ای است که به دلیل رنگ‌آمیزی خاص آن، مناسب برای استفاده تزئینی و کاربردی در میهمانی ها، اتاق خواب و میزکار است و مجموع وزن این ست به ۱۱۰۰ گرم می‌رسد.

  جاشمعی مثلثی با شمع کاکتوسی

  34,000 تومان
  نمونه دیگر جاشمعی‌های آرتبان به شکل مثلثی و با شمعی شبیه به کاکتوس طراحی و ساخته شده‌است. این جاشمعی از جنس بتن است که مقاومت بالایی در برابر حرارت و ضربه دارد و در شش رنگ عرضه می‌شود و ۶ سانتی‌متر عرض و ۶٫۵ سانتی‌متر ارتفاع دارد که وزن آن به ۱۸۰ گرم می‌رسد. این محصول با توجه به ابعاد و رنگ‌بندی، قابلیت استفاده بصورت کاربردی و تزئینی در منزل و محل کار را دارد.

  ست شات شمع استوانه و سینی بیضی دریا

  145,000 تومان
  این محصول با تلفیق رزین و بتن، و نقشی از دریا بر روی سینی آن و در دو رنگ طراحی شده است. مجموعه رزین دریا، علاوه بر یک سینی بیضی شکل به ابعاد ۹٫۵×۲۴ سانتی متر، دو عدد شات شمع کوچک و بزرگ نیز به همراه دارد و مجموع وزن آن‌ها به ۱۱۰۰ گرم می‌رسد و باتوجه به سبک طراحی، مناسب برای استفاده کاربردی و تزئینی در اتاق خواب، پذیرایی و میزکار است.

  ست شات شمع در دار و سینی بیضی دریا

  158,000 تومان
  این مجموعه با تفاوت‌های شاخص نسبت به محصولات مشابه، با ترکیب رزین و بتن و یک عدد شات شمع در دار و یک سینی بیضی شکل به رنگ سفید تولید شده است. ابعاد سینی این مجموعه ۹٫۵×۲۴ سانتی‌متر است که وزن آن به همراه شات‌ شمع به ۷۰۰ گرم می‌رسد. این محصول با توجه به جنس آن که در مقابل حرارت و ضربه مقاوم است، برای استفاده تزئینی و کاربردی در منازل و محل کار مناسب است.

  ست جاعودی، جاشمعی و جاکبریتی روکش طلا

  02404012
  168,000 تومان
  این مجموعه شامل یک جاعودی، یک جاشمعی و یک عدد جاکبریتی به رنگ سفید با روکش طلاست که بر روی یک سینی بیضی شکل به رنگ سفید به ابعاد ۹٫۵×۲۴ سانتی‌متر قرار دارند و مجموع وزن آن‌ها به ۶۵۰ گرم می‌رسد و مناسب برای استفاده کاربردی و تزئینی برای زیبایی و خوشبوکنندگی منازل و محل کار است.

  ست شات شمع استوانه‌ و سینی بیضی ماربل

  143,000 تومان
  این مجموعه با یک سینی بیضی‌شکل در ابعاد ۹٫۵×۲۴ سانتی‌متر و دوعدد شات شمع به ارتفاع ۱۰ سانتی‌متر عرضه می‌شود. این محصول از جنس بتن است و مقاومت بالایی دربرابر ضربه و حرارت دارد که با توجه به نوع طراحی آن، مناسب برای استفاده کاربردی و تزئینی در منازل و محل کار است. این ست سه‌تایی با مجموع وزن ۹۳۰ گرم، وزن سبکی نسبت به تعداد اجزاء دارد.

  ست سه‌تایی شات شمع استوانه‌ و سینی دایره‌ای

  145,000 تومان
  سه‌عدد شات‌شمع و یک سینی دایره‌ای شکل در ابعاد۱۷×۱۷ سانتی‌متر و یک مرغ آمین بر روی سینی آن، تشکیل دهنده این محصول آرتبان هستند. این مجموعه در رنگ سفید-طلایی و با مجموع وزن ۱۱۵۰ گرم، از جنس بتن و برای استفاده در منزل، اتاق‌خواب و محل کار طراحی شده است. با توجه به جنس، این مجموعه دربرابر حرارت و ضربه، مقاومت قابل توجهی دارد.

  جاشمعی دایره‌ با شمع کاکتوسی

  36,000 تومان
  این جاشمعی به شکل دایره طراحی شده‌است و زیبایی خاصی نسبت به سایر جاشمعی‌های برند آرتبان دارد، سادگی و رنگ‌بندی های جذاب و متفاوت، از ویژگی‌های این محصول بتنی‌است. این جاشمعی در شش رنگ با ۲۴۰ گرم وزن و ۹ سانتی‌متر قطر، مناسب برای روی میز کار و پذیرایی شما طراحی شده است.

  شمعدان

  فیلتر بر اساس:

  پاک کردن همه
  کمترین: 28,000 تومان بیشترین: 168,000 تومان
  ريال28000 ريال168000